• Olej słonecznikowy do frytek

   

  Olej słonecznikowy do frytek

  Nigdy w życiu nie spotkałem jeszcze żadnej osoby, która nie lubiłaby frytek. Każdy z pewnością czerpie przyjemność z tego rodzaju posiłków i liczba osób, które to lubią cały czas rośnie.

  Jak jednak uzyskać bardzo poszukiwany złoty i chrupiący frytki?

   

  Odkryjmy to przez chwilę.

  Najlepsze frytki to takie, które są delikatne i puszyste na skórze, ale chrupiące i złotobrązowe.

  Po przeżuciu najlepiej poczuć satysfakcję z chrupnięcia i skorzystać z miękkości wnętrza. Może to być jedna z rzeczy, dla której wiele restauracji i kawiarni na wynos próbuje.

   

  Zobaczmy więc, jak możemy to zrobić frytki.

   

  Na początek potrzebujesz partii czystego, jasnego, złotego oleju słonecznikowego.

  Olej słonecznikowy ma wysoki temperaturę dymienia, co oznacza, że ​​zachowuje swoją dobroć nawet w nadmiernych temperaturach.

  Wlej olej prosto do garnka, napełniając go do połowy i doprowadzić do wrzenia. To ważny krok.

  Trzeba najpierw spojrzeć na olej, aby najpierw się zagotował. Jeśli włożysz frytki do oleju wcześniej, niż się zagotował, będą wyjątkowo rozmoczone i polane olejem spożywczym.

  Jak tylko olej się zagotuje umieść paski frytek ziemniaczanych w garnku. Prawdopodobnie spłukałeś paski ziemniaków, gwarantując, że je wysuszyłeś wcześniej niż wkładając je do oleju, aby zapobiec rozpryskiwaniu się oleju.

  Następnie monitoruj przebieg smażenia. Najlepszy czas to 5 minut. Zalecam po prostu kontrolować go, aż będzie miał łagodny złoty brąz. Może to wskazywać, że zewnętrzna część francuskiego narybku jest chrupiąca. Na tym poziomie wnętrze musi być delikatne i puszyste. Jeśli odejdziesz na dłużej w oleju do smażenia, może całkowicie stwardnieć na skórze, a wnętrze może naprawdę chrupiącego smażyć.

  Po zakończeniu smażenia frytek wyjmij je z oleju słonecznikowego i umieść w misce wyłożonej ręcznikiem kuchennym. Ręcznik kuchenny nasiąknie nadwyżką oleju, który zwykle może nasiąkać w frytce i spowodować, że będzie rozmokły. Wiele olejków spłynie z frytek i zniknie, chcąc uzyskać złoty brąz i chrupkość.

  Masz to. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a będziesz tworzyć własne złote frytki.

   

  Jeśli nie chcesz robić tego w garnku możesz użyć frytkownicy na gorące powietrze.


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: